25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Kivikestega kaunistatud poolkuukujuline nippleclicker

13,90 €
Laos

Klikkeriga nibuneet (nipple clicker), nagu nimi juba ütleb, on ehte tüüp, mil needivardas läbib nibu ning on siis ehte sisse kinni klikitud. Kui sa oled üks neist õnneseentest, kellel on nibud augustatud, siis sa saad seda ehet kanda. Needivarras on 1.6mm paks ning umbes 12mm pikk. Ehe on saadaval kolmes erinevas värvivariandis. Peale värvi on mudelid 100% identsed, seega sa pead otsustama vaid värvi üle. Sellel ehtel on ülimalt kaunis motiiv, mida kaunistavad rohked klaarid kivikesed, seega see nibuneet jääb pigem naiselikumate ehete kategooriasse.
Kivid on kinnitatud poolkaares alumise ääre külge, mis jääb otse nibu alla. Kivikeste rida algab hinge juurest, mis kinnitab needivarrast ülejäänud ehte külge, ning liigub poolkaares teise otsani, kuhu needivarras lõpuks ka kinni klikitakse. Varras klikitakse kas üles või alla sõltuvalt sellest, kas ehe avatakse või suletakse.
Nagu sai juba ka mainitud, see klikkeriga nibuneet on saadaval kolmes versioonis, kus mudelite ainsaks erinevuseks on värvus. Sa saad valida säravalt metaljas mudel, mis on veidi minimalistlik, või soe kullakarva variant. Kui sa tahad midagi kaasaegsemat, siis punase kulla värvi mudel on sinu jaoks parim valik. Sõltumata sinu värvi valikust, sa kohe kindlasti armud 11 klaari kivikesse, mis loovad kauni poolkuu sinu nibu alla.
Detailid
NimiKivikestega kaunistatud poolkuukujuline nippleclicker
SKUNipple-66
Needivarda läbimõõt1.6 mm.
Kinnituse liikLiigendiga
TüüpNibuklikker
AsetusNibu
Pikkus12 mm.
MaterjalKirurgiline teras
Kas toode on liimitud? Ja
Katte tüüpStandard kate
Ühikute arv1 tk
Sekundaarne materjalMessing
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Kivikestega kaunistatud poolkuukujuline nippleclicker
Sinu hinnang
Kivikestega kaunistatud poolkuukujuline nippleclicker