100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Kivikestega kaunistatud poolkuukujuline nippleclicker

SKU: Nipple-66

Needivarda läbimõõt: 1.6 mm.

Kinnituse liik: Liigendiga

Tüüp: Nibuklikker

Asetus: Nibu

Pikkus: 12 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Kas toode on liimitud? : Ja

Kõrgus: 13 mm.

Katte tüüp: Standard kate

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Poolkuu

Sekundaarne materjal: Messing

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
Klikkeriga nibuneet (nipple clicker), nagu nimi juba ütleb, on ehte tüüp, mil needivardas läbib nibu ning on siis ehte sisse kinni klikitud. Kui sa oled üks neist õnneseentest, kellel on nibud augustatud, siis sa saad seda ehet kanda. Needivarras on 1.6mm paks ning umbes 12mm pikk. Ehe on saadaval kolmes erinevas värvivariandis. Peale värvi on mudelid 100% identsed, seega sa pead otsustama vaid värvi üle. Sellel ehtel on ülimalt kaunis motiiv, mida kaunistavad rohked klaarid kivikesed, seega see nibuneet jääb pigem naiselikumate ehete kategooriasse.
Kivid on kinnitatud poolkaares alumise ääre külge, mis jääb otse nibu alla. Kivikeste rida algab hinge juurest, mis kinnitab needivarrast ülejäänud ehte külge, ning liigub poolkaares teise otsani, kuhu needivarras lõpuks ka kinni klikitakse. Varras klikitakse kas üles või alla sõltuvalt sellest, kas ehe avatakse või suletakse.
Nagu sai juba ka mainitud, see klikkeriga nibuneet on saadaval kolmes versioonis, kus mudelite ainsaks erinevuseks on värvus. Sa saad valida säravalt metaljas mudel, mis on veidi minimalistlik, või soe kullakarva variant. Kui sa tahad midagi kaasaegsemat, siis punase kulla värvi mudel on sinu jaoks parim valik. Sõltumata sinu värvi valikust, sa kohe kindlasti armud 11 klaari kivikesse, mis loovad kauni poolkuu sinu nibu alla.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!