Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Nippleclicker 6-värvitu kivikesega

SKU: Nipple-72

Needivarda läbimõõt: 1.6 mm.

Kinnituse liik: Liigendiga

Tüüp: Nibuklikker

Asetus: Nibu

Pikkus: 12 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Kas toode on liimitud? : Ja

Kõrgus: 17 mm.

Katte tüüp: Standard kate

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Kividega

Sekundaarne materjal: Messing

Kas ehe on kattega?: Jah, ripats on

Kirjeldus
Kui sul viimaks tekib julgus oma mõlemat nibu augustada, siis on loomulikult sul vaja lõpuks ka midagi, millega neid kaunistada. Meil on selleks juhuks olemas see fantastiline klikkeriga nibuneet (nippleclicker).
Klikkeriga nibuneedil on mitmeid eeliseid võrreldes teist tüüpi ehetega. Esiteks, ei ole tal eraldatavaid ja maha keeratavaid osi, mis on tavaliselt üsna kiired kaduma. Klikkeriga nibuneet koosneb kahest osast - needivardast ja ülejäänud ehtest -, mida ühest otsast hoiab üksteise küljes väike hing, tänu millele saab varras üles ja alla liikuda. Nii sa saad kiiruga sisestada varda oma nibu needistusse ning ehe rahulikult kinni klikkida.
Ehe ise on toodetud nii kirurgilisest terasest kui ka messingist. Needivarras, mis sinu nibust läbi läheb, on, loomulikult, kirurgilisest terasest. Nibu ümber jääv kaunistus on messingist, mida on erinevate pealiskatetega kaetud. Viimane on põhjuseks, miks meil on saadaval kaunilt eri värvi mudelid.
Terve alumine poolkaar on kaunistatud väikeste mummudega, mis loob tõelise pärlikee mulje. Viimasena, kuid mitte tähtsuselt, peaks esile tooma detaili, mis annab tervele nibuneedile selle iseloomu: kuus väikest faasitud kivikest, mida on pedantselt paigutatud alumisele poolkaarele.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!