25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Nippleclicker 6-värvitu kivikesega

9,90 €
Laos

Kui sul viimaks tekib julgus oma mõlemat nibu augustada, siis on loomulikult sul vaja lõpuks ka midagi, millega neid kaunistada. Meil on selleks juhuks olemas see fantastiline klikkeriga nibuneet (nippleclicker).
Klikkeriga nibuneedil on mitmeid eeliseid võrreldes teist tüüpi ehetega. Esiteks, ei ole tal eraldatavaid ja maha keeratavaid osi, mis on tavaliselt üsna kiired kaduma. Klikkeriga nibuneet koosneb kahest osast - needivardast ja ülejäänud ehtest -, mida ühest otsast hoiab üksteise küljes väike hing, tänu millele saab varras üles ja alla liikuda. Nii sa saad kiiruga sisestada varda oma nibu needistusse ning ehe rahulikult kinni klikkida.
Ehe ise on toodetud nii kirurgilisest terasest kui ka messingist. Needivarras, mis sinu nibust läbi läheb, on, loomulikult, kirurgilisest terasest. Nibu ümber jääv kaunistus on messingist, mida on erinevate pealiskatetega kaetud. Viimane on põhjuseks, miks meil on saadaval kaunilt eri värvi mudelid.
Terve alumine poolkaar on kaunistatud väikeste mummudega, mis loob tõelise pärlikee mulje. Viimasena, kuid mitte tähtsuselt, peaks esile tooma detaili, mis annab tervele nibuneedile selle iseloomu: kuus väikest faasitud kivikest, mida on pedantselt paigutatud alumisele poolkaarele.
Detailid
NimiNippleclicker 6-värvitu kivikesega
SKUNipple-72
Needivarda läbimõõt1.6 mm.
Kinnituse liikLiigendiga
TüüpNibuklikker
AsetusNibu
Pikkus12 mm.
MaterjalKirurgiline teras
Kas toode on liimitud? Ja
Katte tüüpStandard kate
Ühikute arv1 tk
Sekundaarne materjalMessing
Kas ehe on kattega?Jah, ripats on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Nippleclicker 6-värvitu kivikesega
Sinu hinnang
Nippleclicker 6-värvitu kivikesega