25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Klaasist plug seene kujutisega

11,90 €
Laos

Üldjuhul on plug-e võimalik jagada kahte kategooriasse: tavalised plug-id ja ülimalt detailsed plug-id. Kui me sellise jaotuse ära teeme, siis jah, siin lehel olev plug kuulub just viimasesse rühma.
See mudel ei ole ainult tehtud vingest materjalist, milleks on klaas, see on samuti suurepäraselt viimistletud. Tänu julgetele 3D efektidele, sa võid kiiresti tähele panna ehte keskel olevat väikest seent, mis kaunilt mustal taustal välja paistab. Mõtted on kiired jooksma psühhedeelsete seente suunas, kuid oleks igati kurb arvata, et see seeneke on ainult droog ja ei midagi muud.
Isegi väiksemate plug-i suuruste puhul on võimalik muuta klaasis olev seen väljapaistvaks. Ausalt öeldes, see on lausa uskumatu, et sa võid näha nii palju erinevaid detaile millelgi, mis on nii tibatilluke. Loomulikult, mida suurem on sinu kõrvas kantav ehe, seda suurem ja kaunim on selle sees olev seeneke.
Sellel ehtel on veidi väljaulatuvad ääred ning kitsam keskosa, mille tõttu plug püsib ilusti kõrvas paigas. Seen ning terve plug on kõvad, mis annab kogu ehtele väga robustse ilme.
Seega, kui sa tahad visata nalja, öeldes, et sul on kõrvaseen või sulle lihtsalt meeldib kanda ülimalt detailseid plug-e oma venituses, siis see ehe on suure tõenäosusega miskit sinule.
Detailid
NimiKlaasist plug seene kujutisega
SKUPlug-12
TüüpPlug
MaterjalKlaas
Sügavus14 mm.
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Klaasist plug seene kujutisega
Sinu hinnang
Klaasist plug seene kujutisega