Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
2 for 1

Klaasist plug seene kujutisega

Värvus:

PunaneSinine

Valige suurus

Venitaja diameeter:

6 mm.8 mm.14 mm.16 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Klaasist plug seene kujutisega

SKU: Plug-12

Tüüp: Plug

Asetus: Stretching

Materjal: Klaas

Sügavus: 14 mm.

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Seen

Kirjeldus
Üldjuhul on plug-e võimalik jagada kahte kategooriasse: tavalised plug-id ja ülimalt detailsed plug-id. Kui me sellise jaotuse ära teeme, siis jah, siin lehel olev plug kuulub just viimasesse rühma.
See mudel ei ole ainult tehtud vingest materjalist, milleks on klaas, see on samuti suurepäraselt viimistletud. Tänu julgetele 3D efektidele, sa võid kiiresti tähele panna ehte keskel olevat väikest seent, mis kaunilt mustal taustal välja paistab. Mõtted on kiired jooksma psühhedeelsete seente suunas, kuid oleks igati kurb arvata, et see seeneke on ainult droog ja ei midagi muud.
Isegi väiksemate plug-i suuruste puhul on võimalik muuta klaasis olev seen väljapaistvaks. Ausalt öeldes, see on lausa uskumatu, et sa võid näha nii palju erinevaid detaile millelgi, mis on nii tibatilluke. Loomulikult, mida suurem on sinu kõrvas kantav ehe, seda suurem ja kaunim on selle sees olev seeneke.
Sellel ehtel on veidi väljaulatuvad ääred ning kitsam keskosa, mille tõttu plug püsib ilusti kõrvas paigas. Seen ning terve plug on kõvad, mis annab kogu ehtele väga robustse ilme.
Seega, kui sa tahad visata nalja, öeldes, et sul on kõrvaseen või sulle lihtsalt meeldib kanda ülimalt detailseid plug-e oma venituses, siis see ehe on suure tõenäosusega miskit sinule.

Arvustused

0

5.001 hinnangut

  • Rating

    0

    äge 3D ehe

    Ilus ehe, minu arust annab see laheda 3D efekti. Mulle väga meeldib!

    Written by