25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Sisekeerme ja kuulkinnitustega kumerusega neet titaanist-25%

Pakkumine lõppeb ...
6,68 € Alates 8,90 € -25%
Laos
Pakkumine lõppeb ...

Kui sa tahad hellitada ennast suurepäraste ehetega, millel on eksklusiivne disain, siis pead järgi vaatama selle kaardus barbelli. See neet on tehtud puhtast titaanist, kõige puhtam materjal kehaneedi ehetel. Titaan on 100% niklivaba ja seda kasutatakse kirurgias, selle puhtusastme tõttu. Peale selle, titaanist ehted kestavad väga pikalt. 
See neet on saadaval erinevates suurustes, nii vardajämeduse ja pikkusega. Vali oma suurus ja personaliseeri oma neet, nii et see sobiks sinu neediauku perfektselt. Kaardus barbell sobib kasutamiseks paljudes erinevates neediaukudes. Väiksemad suurused on sobilikud näiteks kulmuneediks, samal ajal kui suuremad on nibudele või intiimpiirkonda. Me pakume vahendid ja vaid sina sead piirid. 
See barbell on sisekeermega, mis tähendab, et sinu needistus ei puutugi kokku needi keermega, et see ei vigastaks sinu nahka. See on väga kasulik, eriti ehte sisestamisel ja välja võtmisel.
Detailid
NimiSisekeerme ja kuulkinnitustega kumerusega neet titaanist
SKUBanana-73
Kampaania-25%
Kinnituse liikSisekeermega
TüüpKaardus neet
AsetusKulm, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Bridge, Vertikaalne labret, Isabella, Fourchette, Clitoris hood, Albertina, Dydoe, Frenum, Hafada, Lorum, Nibu
MaterjalTitaan
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Sisekeerme ja kuulkinnitustega kumerusega neet titaanist
Sinu hinnang
Sisekeerme ja kuulkinnitustega kumerusega neet titaanist