Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
-20%
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Product Name: Sisekeerme ja kuulkinnitustega kumerusega neet titaanist

SKU: Banana-73

Kinnituse liik: Sisekeermega

Tüüp: Kaardus neet

Asetus: Albertina, Anti-tragus, Bridge, Clitoris hood, Daith, Dydoe, Kulm, Fourchette, Frenum, Hafada, Isabella, Lorum, Nibu, Rook, Snug, Vertikaalne labret

Materjal: Titaan

Värvus: Hõbe

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kirjeldus
Kui sa tahad hellitada ennast suurepäraste ehetega, millel on eksklusiivne disain, siis pead järgi vaatama selle kaardus barbelli. See neet on tehtud puhtast titaanist, kõige puhtam materjal kehaneedi ehetel. Titaan on 100% niklivaba ja seda kasutatakse kirurgias, selle puhtusastme tõttu. Peale selle, titaanist ehted kestavad väga pikalt. 
See neet on saadaval erinevates suurustes, nii vardajämeduse ja pikkusega. Vali oma suurus ja personaliseeri oma neet, nii et see sobiks sinu neediauku perfektselt. Kaardus barbell sobib kasutamiseks paljudes erinevates neediaukudes. Väiksemad suurused on sobilikud näiteks kulmuneediks, samal ajal kui suuremad on nibudele või intiimpiirkonda. Me pakume vahendid ja vaid sina sead piirid. 
See barbell on sisekeermega, mis tähendab, et sinu needistus ei puutugi kokku needi keermega, et see ei vigastaks sinu nahka. See on väga kasulik, eriti ehte sisestamisel ja välja võtmisel.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!