SUVE SOODUSMÜÜK

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Sarvest valmistatud plug pärlmuttriga

4,90 €
Laos

Nagu te ka ilmselt nimest juba mõistsite, on ehe valmistatud sarvest. Täpsemalt on tegu vesipühvli sarvega, mis annab ehtele ka kauni tumeda värvuse.

Kuna tegu on orgaanilisest materjalist valmistatud ehtega, sobib see ehte kandjale, kes on juba läbinud venitamise protsessi ja kelle venitus on täielikult paranenud. Orgaanilistest materjalidest ehted on väga head, sest lasevad su nahal hingata ning aitavad vältida halva lõhna teket, mida võite tihtipeale kohata teiste materjalide puhul. Nagu näiteks kirurgiline teras.

Samas oleme ka teadlikud, et orgaanilistest materjalidest ehted on tundlikud niiskuse osas, mis võib viia ehte lagunemiseni, kui te ei hoolda ehet korrapäraselt.

Plug ehte esiküljel näete kaunist plaadikest, mis särab vikerkaarelises ilus. Ka see ehte osa on valmistatud orgaanilisest materjalist, milleks on pärlmutter. Tegemist on tõeliselt laheda disainilahendusega, mis teeb tavapärasest tumedast plug ehtest ühe tõelise pärli. Kuna ehe on 100% orgaaniline ning sellele ei ole lisatud erinevaid värve või teistest mitte orgaanilistest materjalidest disainielemente, sobib see kindlasti kõigile, kes soovivad näida erilisemad.

Detailid
NimiSarvest valmistatud plug pärlmuttriga
SKUPlug-168
TüüpPlug
MaterjalSarv
Sügavus11 mm.
Ühikute arv1 tk
Sekundaarne materjalPärlmutter
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Sarvest valmistatud plug pärlmuttriga
Sinu hinnang
Sarvest valmistatud plug pärlmuttriga