Snakewood plug

Valige suurus

Venitaja diameeter:

8 mm.10 mm.12 mm.14 mm.16 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Snakewood plug

SKU: Plug-97

Tüüp: Plug

Asetus: Stretching

Materjal: Puit

Sügavus: 11.5 mm.

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kirjeldus
See plug on puidust, mis on orgaaniline materjal. Puidu liigiks on, nagu nimi juba ka ütleb, akaatsia (Acacia intorta), mis on samuti tuntud kui snakewood. Ingliskeelne nimi snakewood tundub palju tabavam kui selle eestikeelne tõlge.
Puidu struktuur on lausa eraldi kirjutist vääriv teema ning see on miski, mis teeb akaatsia tõeliselt eriliseks. Puidu koostisest tingitud muster ongi andnud sellele plug-ile tema nime, kuna see meenutab ussi nahka. Loomulikult võivad looduslike materjalide puhul esineda mõningad erinevused - just sel põhjusel ei ole kaks plug-i kunagu struktuurilt täiesti ühesugused.
Muster koosneb eri värvi lainelistest joontest. Samas värvideks on enamasti erinevad punakaspruunid toonid, millele lisanduvad tumedamad või sootuks mustad täpid.
Plug-i ees ja tagumine ots on veidi sissepoole kumer, sarnanedes kujult kausiga. Tänu sellele on puidu mustrit hästi näha kui sa ehet kõrvas kannad ja sellele valgus peale satub. Üks puidu kui materjali unikaalne omadus on see, et seda on ülimalt lihtne poleerida: kasutades õiget õli (heaks valikuks on jojoba) ning piisavalt määret sa võid oma plug-i särama panna just kui oleks see tuttuus. See on hea soovitus juhuks, kui su ehe peaks mingi hetk oma n.ö. värskuse kaotama. Samas pea meeles, et kuna tegu on ikkagi orgaanilise materjaliga, siis ei tohi seda märjaks teha. Seega võta plug ära, kui sa pesema lähed: ära lase sel kokku puutuda niiskuse või kuumusega.
Nii et kui sa tahad eksootilisest puidust - akaatsiast - ehet, siis enne tellimist vali endale sobiv suurus üleval tootepildi kõrval. Valikus on suurused alates 8mm kuni 25mm. Kui sa peaks tellima kaks plug-i, siis sõltumata nende suurusest sa ei saa kahte ehet, mis on puidu struktuurilt täiesti samasugused.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!