BODYMOD JÕULUKALENDER

Uus pakkumine iga päev

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Tattoo Goo Puhastusvahend

SKU: Care-Cleansing-Soap

Tüüp: Järelhooldustoode

Sisaldab: 59,15 ml.

Ühikute arv: 1 tk

Kirjeldus
Meie super puhastusvahend Tattoo Goo on parim valik sinu neediaukude puhastamiseks, kooskõlas professionaalse augustaja juhenditega. 
See on eriti effektiivne antibakteriaalne seep ja see on samuti nahka niisutav. See sisaldab koostisosi nagu kloroksülenool ja lauriinhape, parim antibakteriaalne saadavalolev kombinatsioon. 
Sa võid kasutada seda seepi nii neediaukude kui ka ehete jaoks. Kui sa kasutad seda tätoveeringul, siis kanna seda esmalt peale kahe sõrmega ja siis aja see laiali üle kogu tätoveeringu pinna. Peale seda loputa seda külma veega ja lase sel õhu käes kuivada. Samuti tuleb sul määrida sinna kiht Tattoo Goo Post-treatment niisutajat. Korda seda protsessi kaks korda päevas või vastavalt vajadusele. 
Kui sa kasutad seda seepi oma neediaukude puhastamiseks, siis esmalt pane veidi seepi sõrmede peale ja siis kanna see neediaugule. Peale seda loputa, kasutades külma vett ja lase sel õhu käes kuivada. Lõpuks kui see on kuivanud, pane sinna post-treatment needistus spreid. Need on kõik-ühes antibakteriaalsed tooted. Korda seda protsessi nii tihti kui vajalik. Välispidiseks kasutamiseks ainult. Ära kasuta keeleneedistuste puhul. 

Arvustused

0

0.002 hinnangut

 • Rating

  0

  To my shock, good

  Sad no one has made a review yet for this product. I used saline twice daily (Blue Wave's Medical Grade Saline Spray-Rinse). I would spray it on the piercing and let dry for 5 to 10 minutes, then rinse with warm water for 10 minutes in the shower or soak my piercing with water in a cup. It worked fine and I never got any infections or irritations. However after 3 months, it began to dry my skin out a little bit, and the healing process was too slow (should of healed in 10 weeks) so I decided to get this soap. Now I soak with saline in the evening, then rinse my piercing with warm water once the saline dries. I soap my piercing with this soap in the morning. It contains olive oil which is not exactly very healthy for skincare (jojoba/emu oil is more piercing safe) however to my surprise, this has worked amazingly and keeps my piercing area soft and hydrated. Has not clogged. I have only used this for a week though, but so far, see good results. I had ooze and gunk forming on my piercings everyday for 3 months, but after a few days of using this soap, the gunk/liquid/crust has stopped appearing entirely. Please make sure to rinse your piercing area for AT LEAST 10 minutes daily in the shower. Piercing soap often is not rinsed out correctly, which leads to irritations, bumps, infections, etc. Will write another review if I get any reactions or once my piercings finish healing.

  Written by

 • Rating

  0

  Gut

  Ich benutze es zum reinigen meiner Piercings und bin zufrieden damit schnelle und einfache Anwendung :)

  Written by