Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

loader

Kirjeldus
Meie super puhastusvahend Tattoo Goo on parim valik sinu neediaukude puhastamiseks, kooskõlas professionaalse augustaja juhenditega. 
See on eriti effektiivne antibakteriaalne seep ja see on samuti nahka niisutav. See sisaldab koostisosi nagu kloroksülenool ja lauriinhape, parim antibakteriaalne saadavalolev kombinatsioon. 
Sa võid kasutada seda seepi nii neediaukude kui ka ehete jaoks. Kui sa kasutad seda tätoveeringul, siis kanna seda esmalt peale kahe sõrmega ja siis aja see laiali üle kogu tätoveeringu pinna. Peale seda loputa seda külma veega ja lase sel õhu käes kuivada. Samuti tuleb sul määrida sinna kiht Tattoo Goo Post-treatment niisutajat. Korda seda protsessi kaks korda päevas või vastavalt vajadusele. 
Kui sa kasutad seda seepi oma neediaukude puhastamiseks, siis esmalt pane veidi seepi sõrmede peale ja siis kanna see neediaugule. Peale seda loputa, kasutades külma vett ja lase sel õhu käes kuivada. Lõpuks kui see on kuivanud, pane sinna post-treatment needistus spreid. Need on kõik-ühes antibakteriaalsed tooted. Korda seda protsessi nii tihti kui vajalik. Välispidiseks kasutamiseks ainult. Ära kasuta keeleneedistuste puhul. 

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!