25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Puhastusvedelikuga vatitikud

11,90 €
Laos

Kui su needistus on paistes või ärritunud, siis meil on sinu probleemile lahendus. X-pressions vatitikud on Ameerika brändi Tattoo Goo toode, mis aitab sul edukalt oma needistuse eest hoolitseda, eriti kui sul on kiire. Need pulgad sisaldavad perfektset puhastusvedelikku, seega sa ei pea kaasas kandma pudeleid või muid anumaid. 
See on ideaalses suuruses kandmiseks kaasas kotis või taskus. 
Juhend Tattoo Goo X-pression vatipulkade kasutamiseks: 
1. Võta vatitikk ja pane sinise ringiga pool positsiooniga üles. 
2. Klõpsa sinise joonega ots tiku küljest lahti. 
3. Lase vedelikul voolata alla ja kanna see oma needistusele. 
Sa ei pea midagi tegema ennem selle toote peale kandmist ja sa ei pea pesema või puhastama oma needistust pärast seda. Kui sa vajad rohkem vahendit, siis on meil olemas ka X-pressions suuremas spreipakendis. 
See toode on dermatoloogiliselt testitud, seega seda on turvaline kasutada nii välimiste kui ka seesmiste neediaukude puhul. 
Mõned selle koostisosadest on Tsetüülpüridiiniumkloriid (CPC), mis on antiseptiline vahend ja Metüülsulfonüülmetaan (MSM), mis on põletikuvastane vahend ja vähendab arme ning Cet-C, mis on antibakteriaalne aktiivne koostisosa. 
Üks kõige laiemalt kasutatud antiseptiline toode neediaukude puhastamiseks on suuvesi, mis sisaldab alkoholi. See võib põhjustada torkivat tunnet avatud haavades ja selle maitse  võib olla ebameeldiv. X-pressions ei sisalda alkoholi ega naatriumit ja sellel on väga meeldiv maitse, mis ei põhjusta torkimist ega sügelust. 
Detailid
NimiPuhastusvedelikuga vatitikud
SKUCare-Swabs
TüüpJärelhooldustoode
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Puhastusvedelikuga vatitikud
Sinu hinnang
Puhastusvedelikuga vatitikud