ÜLLATUS SOODUSTUS

Lisa oma ostukorvi ja avasta oma soodustus kassas

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Puhastusvedelikuga vatitikud

SKU: Care-Swabs

Tüüp: Järelhooldustoode

Ühikute arv: 1 tk

Kirjeldus
Kui su needistus on paistes või ärritunud, siis meil on sinu probleemile lahendus. X-pressions vatitikud on Ameerika brändi Tattoo Goo toode, mis aitab sul edukalt oma needistuse eest hoolitseda, eriti kui sul on kiire. Need pulgad sisaldavad perfektset puhastusvedelikku, seega sa ei pea kaasas kandma pudeleid või muid anumaid. 
See on ideaalses suuruses kandmiseks kaasas kotis või taskus. 
Juhend Tattoo Goo X-pression vatipulkade kasutamiseks: 
1. Võta vatitikk ja pane sinise ringiga pool positsiooniga üles. 
2. Klõpsa sinise joonega ots tiku küljest lahti. 
3. Lase vedelikul voolata alla ja kanna see oma needistusele. 
Sa ei pea midagi tegema ennem selle toote peale kandmist ja sa ei pea pesema või puhastama oma needistust pärast seda. Kui sa vajad rohkem vahendit, siis on meil olemas ka X-pressions suuremas spreipakendis. 
See toode on dermatoloogiliselt testitud, seega seda on turvaline kasutada nii välimiste kui ka seesmiste neediaukude puhul. 
Mõned selle koostisosadest on Tsetüülpüridiiniumkloriid (CPC), mis on antiseptiline vahend ja Metüülsulfonüülmetaan (MSM), mis on põletikuvastane vahend ja vähendab arme ning Cet-C, mis on antibakteriaalne aktiivne koostisosa. 
Üks kõige laiemalt kasutatud antiseptiline toode neediaukude puhastamiseks on suuvesi, mis sisaldab alkoholi. See võib põhjustada torkivat tunnet avatud haavades ja selle maitse  võib olla ebameeldiv. X-pressions ei sisalda alkoholi ega naatriumit ja sellel on väga meeldiv maitse, mis ei põhjusta torkimist ega sügelust. 

Arvustused

0

4.0016 hinnangut

 • Rating

  0

  Super

  Jsou to velmi praktické vatové tyčinky. Fakt super nápad, pokud nechcete, aby se vám zanítil nový piercing. :-)

  Written by

 • Rating

  0

  Bun

  Sunt niște tampoane de bumbac bune dacă vă este teamă că va exista o inflamație a unui nou piercing. Singura chestie negativă e atnci cțnd vrei să le rupi - nu vei reuși mereu , iar alte ori se rup mai mai ușor.

  Written by

 • Rating

  0

  Hea

  Hea ja lihtne lahendus, kuidas oma augustust puhastada. Mina olen väga rahul, eriti kuna koguaeg kardan, et tekkib põletik :D

  Written by

 • Rating

  0

  Ez egy jó vattapálca, ha félsz hogy begyullad az új piercinged. Az egyetlen rossz, hog yamikor roppantani kell, nem mindig akar, és néha teljesen széttörik

  Written by

 • Rating

  0

  Bien

  Je trouve que c'est un tres bon produit si vous avez peur d'avoir des infections dans votre nouveau piercing. Le seul truc qui est moins bien est le fait que lorsquil faut le cassé.

  Written by

 • Rating

  0

  Super fornøyd

  Veldig bra!

  Written by