Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

loader

Kirjeldus
Kui su needistus on paistes või ärritunud, siis meil on sinu probleemile lahendus. X-pressions vatitikud on Ameerika brändi Tattoo Goo toode, mis aitab sul edukalt oma needistuse eest hoolitseda, eriti kui sul on kiire. Need pulgad sisaldavad perfektset puhastusvedelikku, seega sa ei pea kaasas kandma pudeleid või muid anumaid. 
See on ideaalses suuruses kandmiseks kaasas kotis või taskus. 
Juhend Tattoo Goo X-pression vatipulkade kasutamiseks: 
1. Võta vatitikk ja pane sinise ringiga pool positsiooniga üles. 
2. Klõpsa sinise joonega ots tiku küljest lahti. 
3. Lase vedelikul voolata alla ja kanna see oma needistusele. 
Sa ei pea midagi tegema ennem selle toote peale kandmist ja sa ei pea pesema või puhastama oma needistust pärast seda. Kui sa vajad rohkem vahendit, siis on meil olemas ka X-pressions suuremas spreipakendis. 
See toode on dermatoloogiliselt testitud, seega seda on turvaline kasutada nii välimiste kui ka seesmiste neediaukude puhul. 
Mõned selle koostisosadest on Tsetüülpüridiiniumkloriid (CPC), mis on antiseptiline vahend ja Metüülsulfonüülmetaan (MSM), mis on põletikuvastane vahend ja vähendab arme ning Cet-C, mis on antibakteriaalne aktiivne koostisosa. 
Üks kõige laiemalt kasutatud antiseptiline toode neediaukude puhastamiseks on suuvesi, mis sisaldab alkoholi. See võib põhjustada torkivat tunnet avatud haavades ja selle maitse  võib olla ebameeldiv. X-pressions ei sisalda alkoholi ega naatriumit ja sellel on väga meeldiv maitse, mis ei põhjusta torkimist ega sügelust. 

Arvustused

0

4.001 hinnangut

  • Rating

    0

    Hea

    Hea ja lihtne lahendus, kuidas oma augustust puhastada. Mina olen väga rahul, eriti kuna koguaeg kardan, et tekkib põletik :D

    Written by