Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist

Jojobaõli

€11.90
1
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Jojobaõli

SKU: Care-Jojoba

Tüüp: Järelhooldustoode

Sisaldab: 5 ml.

Värvus: Oranž

Ühikute arv: 1 tk

Kirjeldus
See kuulus jojoba õli on kuldne sulavaha tuntud oma värvi ja kasulike omaduste poolest. Õli on saadud jojoba taimelt, mis on pärit Ameerikast. See taim suudab kasvada ekstreemsetes oludes, isegi kõrbes, kus varjus on üle 40 kraadi kuuma. 
Jojoba õli on tihti kasutusel juuksehoolduses, aga see on samuti kasulik naha pehmendamiseks ja niisutamiseks ning perfektne kuiva ja lõhenenud naha jaoks. Jojoba õli keemiline koostis on sarnane meie naha struktuurile ja on eriti rikas E-vitamiini osas, mis aitab taastoota kudet ja vähendab arme. See on põhjus, miks see toode on ülivajalik, kui sa soovid hoida nahka elastsena oma venitatud neediaukudes. 
See 5 ml pudelike sisaldab 100% jojoba õli ja sel on tilgutusotsik, niiet sa saad kontrollida kui palju õli soovid kasutada, enne kui silud õli oma näole. See ei ole uus toode su kehale, sest selle koostisained on olemas inimeste kehades. 
Kasuta seda õli oma venitusneediaukudele kaks korda päevas 14 päeva jooksul, et hoida oma nahk tervena. Kui sa kasutad orgaanilisi ehteid nagu näiteks puit, luu, sarv, siis soovitame sul samuti kasutada seda õli ehete jaoks, et nad püsiksid heas korras. Poleeri neid regulaarselt tilga jojoba õliga ja need püsivad samaväärsed uutega.
Kui sa oled mures selle toote päritolu üle, siis ära muretse, sest see on üleni taimne toode, saadud jojoba taimelt. Peale selle, see õli täiendab meie Holey Butt'r, mis samuti sisaldab jojoba õli. 

Arvustused

0

5.001 hinnangut

  • Rating

    0

    MUST HAVE

    See jojobaõli on puhas kuld. Mu kõrv oli veits paistes, punane ja valus peale venitamist. Ostsin jojobaõli ja Holey Butt'r salvi ja mu kõrv oli kahe päevaga korras :) Need on tõesti vahendid mida iga venitaja vajab või ka need kelle neediauk on põletikune. Lisaks on need vegan :) jee

    Written by