25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Titaani kihiga koonusneet

5,90 €
Laos

kas sa oled kunagi mõelnud selle peale, et enda kõrva venitada? Või oled sa juba teinud selles osas teatud edusamme? Kui jah, siis viska pilk peale sellele koonusneedile ehk venitajale, mille suurused on olemas vahemikus 1.6mm kuni 8mm.
Venitaja on toodetud kirurgilisest terasest, mida on hiljem kaetud musta titaaniumkihiga. Seega siin on tegu kvaliteetse venitamise abiriistaga - kui sa ei taha kuhjata kokku muid venitamisriistu, siis see venitaja on hea valik.
Sõltumata sellest, millise suuruse sa valid, venitajale lisanduvad kaks O-kujulist rõngast, mis ei lase koonusneedil su kõrvast kontrollimatult välja kukkuda.
Kui sa oled täiesti võhik venitamise osas, siis vali kõige väiksem 1.6mm mudel ning osta lisaks sellele ka vastav määre - siis on venitajat lihtsam auku paigaldada. Pea meeles, et venitamine ei tohi olla valulik. Seega kuula enda tunnetusi ning liigu edasi tasapisi - just selline lähenemine annab lõpuks paremaid tulemusi.
Samuti on meil olemas mudeleid, mis ei ole kaetud musta titaaniumkattega: nii üksikuid venitajaid kui ka terveid venituskomplekte 9 venitajaga suurustes 1.6mm kuni 10mm.
Detailid
NimiTitaani kihiga koonusneet
SKUTaper-33
Kinnituse liikO-kujuline fiksaatorrõngas
TüüpTaper
MaterjalKirurgiline teras
VärvusMust
Katte tüüpAnodeeritud
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Titaani kihiga koonusneet
Sinu hinnang
Titaani kihiga koonusneet