Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
2 for 1

Titaani kihiga koonusneet

Valige suurus

Venitaja diameeter:

1.6 mm.2 mm.2.5 mm.3 mm.4 mm.5 mm.6 mm.8 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Titaani kihiga koonusneet

SKU: Taper-33

Kinnituse liik: O-kujuline fiksaatorrõngas

Tüüp: Taper

Asetus: Stretching

Materjal: Kirurgiline teras

Värvus: Must

Katte tüüp: Anodeeritud

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
kas sa oled kunagi mõelnud selle peale, et enda kõrva venitada? Või oled sa juba teinud selles osas teatud edusamme? Kui jah, siis viska pilk peale sellele koonusneedile ehk venitajale, mille suurused on olemas vahemikus 1.6mm kuni 8mm.
Venitaja on toodetud kirurgilisest terasest, mida on hiljem kaetud musta titaaniumkihiga. Seega siin on tegu kvaliteetse venitamise abiriistaga - kui sa ei taha kuhjata kokku muid venitamisriistu, siis see venitaja on hea valik.
Sõltumata sellest, millise suuruse sa valid, venitajale lisanduvad kaks O-kujulist rõngast, mis ei lase koonusneedil su kõrvast kontrollimatult välja kukkuda.
Kui sa oled täiesti võhik venitamise osas, siis vali kõige väiksem 1.6mm mudel ning osta lisaks sellele ka vastav määre - siis on venitajat lihtsam auku paigaldada. Pea meeles, et venitamine ei tohi olla valulik. Seega kuula enda tunnetusi ning liigu edasi tasapisi - just selline lähenemine annab lõpuks paremaid tulemusi.
Samuti on meil olemas mudeleid, mis ei ole kaetud musta titaaniumkattega: nii üksikuid venitajaid kui ka terveid venituskomplekte 9 venitajaga suurustes 1.6mm kuni 10mm.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!