Kirurgilisest terasest koonusneet

Valige suurus

Venitaja diameeter:

1.6 mm.2 mm.2.5 mm.3 mm.4 mm.5 mm.6 mm.8 mm.10 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Kirurgilisest terasest koonusneet

SKU: Taper-5

Kinnituse liik: O-kujuline fiksaatorrõngas

Tüüp: Taper

Asetus: Stretching

Materjal: Kirurgiline teras

Värvus: Hõbe

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kirjeldus
Igatsed sa endale stiilse disainiga koonusneeti ehk venitajat? Me võime sulle esitleda siin olevat kaunist kirurgilisest terasest koonusneeti, millele lisanduvad kaks musta O-kujulist rõngast.
Kirurgilise terase iseloomulikuks jooneks on see, et see ei sisalda niklit. Ehe ei vaheta värvi ega roosteta vale kasutamise tõttu ning seda on ülimalt lihtne puhastada tänu tema kujule.
Meil on neid koonusneete olemas paljudes erinevates suurustes - alates kõige väiksemast 1.6mm ning lõpetades 12mm diameetris. Seega sa saad endale kvaliteetse abiriista, et enda venitust suurendada. Kui sa tellid tööpäeval, siis me saadame selle sulle kohe järgmisel päeval pärast sinu tellimust. 
See mudel on samuti olemas erinevates variantides: musta titaankihiga ja terve venitajate komplektina

Arvustused

4.54 hinnangut

 • Rating

  Need on mugavad

  Need on mugavad. Venitades läheb hästi läbi augu. Nii et kui keegi alles alustab, siis kindlalt soovitan neid venitamiseks.

  Written by

 • Rating

  Ainult head tunded

  Suur vahe on kas kasutad akrüülist või korralikust kirurgilisest terasest neete. Mina eelistan 100% seda siin igasugusele akrüülile.

  Written by

 • Rating

  Super!

  Väga head, kasutan neid et oma venitust suuremaks teha. Mina olen väga rahul ja eriti sellega et need on kirurgilisest terasest, aga samas tähendab see ka seda, et need on suhteliselt rasked...

  Written by

 • Rating

  Päris head

  Kannan nüüd neid. Enne kandsin spiraalseid, aga need jäid alalõpmata juustesse kinni. Selle koonusneedi ainus miinus on vist see et värvus on suht igav. Aga samas siin lehel on väga plaju erinevaid, mida selle asemel tellida, kui kegi midagi värvilist otsib :)

  Written by