C-kujuga koonusneet topelt o-rõngaga

Värvus:

MustMitmevärvilineKuldHõbe

Valige suurus

Venitaja diameeter:

1.6 mm.2 mm.2.5 mm.3 mm.4 mm.5 mm.6 mm.7 mm.8 mm.10 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 16.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: C-kujuga koonusneet topelt o-rõngaga

SKU: Taper-3

Kinnituse liik: O-kujuline fiksaatorrõngas

Tüüp: Taper

Asetus: Stretching

Materjal: Kirurgiline teras

Katte tüüp: Anodeeritud

Ühikute arv: 1 tk

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus

See C-kujuline koonusneet koos kahe O-kujulise rõngaga on toodetud kirurgilisest terasest. Seda tüüpi koonusneeti on võimalik kasutada kui venitajat, et oma kõrvaauku laiendada või, näiteks, nibuneeti laiendada.
Siin seab piire ainult sinu enda kujutlusvõime, kuna erinevaid neete on üsna lihtne venitada suuremaks just C-kujulise koonusneedist venitajaga.
Samas, tasub meeles pidada, et kirurgiline teras ei ole soovitatav kuni su venitus on täiesti ära paranenud ja valmis.
Samuti, kuisa oled üks neist, kes tunneb, et sinu kõrvaauk on veidi tundlik või kuiv, siis me soovitame sul kasutada vastavat määret - kas Jelly või Holey butt'r - mis on meie poes saadavad. 
Määrdeaine Jelly on selleks juhuks, kui sa hakkad oma ehet sisse suruma - see aitab seda kergemini oma kohale saada. Määrdeaine Holey butt'r on venitamisjärgne hooldustoode, mis aitab kaitsta sinu kõrvaauku kuivuse eest. Seeläbi sa väldid igasuguseid infektsioone, mis võivad tekkida, kui kuskil on väike pragu.

Arvustused

4.711 hinnangut

 • Rating

  50/50

  Kasutasin seda koonusneeti venitamiseks 1mm kuni 8 mm, sest kirurgiline teras on hea materjal ja raskus on tasakaalus. Tasakaal on tähtis, et venitus kahtlaselt välja ei veniks. Ainus miinus selle needi puhul on need mustad o-rõngad, mis ei taha üldse paigal püsida. Kasutasin kodus leiduvaid elastk kumme, aga see jälle ei näe väga ilus välja. Nii et ise teate, mis prioriteet on kas tahate, et venituse auk oleks ilus ja tasakaalus või tahate ilusat ehet, mis ei pruugi venitusaugue hea olla...

  Written by

 • Rating

  Hea aga mõni viga ka

  Mulle väga meeldib see kujundus ja neet on mugav kanda, ei ole väga raske ainus jama on nende rõngastega, mis vahetevahel liiguvad paigast

  Written by

 • Rating

  sobib septumile

  Mulle meeldib selle needi kuju väga. Need mustad rõngad püsivad ilusti paigal, aga see ilmselt oleneb ka sellest, kus neet asetseb ja kui suur on venitus

  Written by

 • Rating

  0 neatiivset kommi

  Olen kasutanud neid neete suuruses 1,6 mm, 2 mm ja 3 mm ja ilma probleemideta. O-rõngad püsivad ilusti küljes ja ei liigu kuhugi. Lihtne puhastada ja mugavad needid.

  Written by

 • Rating

  toimib hästi

  Mina olen neid kasutanud alates suurusest 3mm kuni 5 mm hetkel. O-rõngaid kasutan väisemate neetide omasid, muidu tulevad need öösel küljest ära. Ja suuremad suurused on ka kõvasti raskemad.

  Written by

 • Rating

  lahe taper

  Mina kasutan seda neeti septum needina, 3 mm suurust. Alguses kasutasin 2 mm suurust. Lihtne puhastada, soovitan

  Written by