BODYMOD JÕULUKALENDER

Uus pakkumine iga päev

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Kirurgilisest terasest ornamendi disainiga septum neet

SKU: Nose-119

Needivarda läbimõõt: 1.2 mm.

Kinnituse liik: Liigendiga

Tüüp: Septumklikker

Asetus: Septum

Pikkus: 6 mm.

Rõnga diameeter: 10 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Kõrgus: 15 mm.

Katte tüüp: Anodeeritud

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Dekoratiivne

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
Kas sa tahad, et sinu septum neet oleks juba esimesel pilgul märgatav? Sel juhul uuri lähemalt seda kaunist septum ehet, kuna see kohe kindlasti saab antud ülesandega hakkama. Needi alumist kaarjas poolt, mis jääb sinu nina alla, kaunistab ülimalt ilus ning elegantne muster. Muster on nii detailirohke kui ka läbi mõeldud, lisaks on see otsast otsani sümmeetriline.
Kogu ehe on toodetud tugevast ning kauakestvast kirurgilisest terasest, mis on veidi erinev tavalisest praktikast: üldjuhul muude septum ehete puhul on vaid varras tehtud kirurgilisest terasest. See on selle ninaneedi suureks eeliseks, kuna garanteerib, et see püsib tervena ja ilusana kaua, kui muud samalaadsed ehted.
Sa saad valida mitme erineva ja kauni värvi vahel: metaljalt särav, must, mitmevärviline või kullakarva. Kõik mudelid on oma moodi ilusad, seega valik on vaid sinu maitses kinni.
Kui sulle meeldivad klikkeriga (clikcer) septum needid kirurgilisest terasest, siis meie terasest ninaehe keerdude ja mummudega võib olla samuti sinu maitse järgi.

Arvustused

0

0.001 hinnangut

  • Rating

    0

    Za małe

    Kolczyk ma bardzo, bardzo krótki pręcik, niestety schował się w środku kanału przekłucia. A szkoda bo ogólny wygląd super.

    Written by