SUVE SOODUSMÜÜK

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

3-kihiline rõngas hinge kinnitusega

12,90 €
Laos

Kuigi selle ehte nimi on 3-kihiline rõngas, on sellel tegelikult 3 eraldi rõngast, mis on kokku keevitatud. Ainult keskmine on tavaline rõngas. Teisel kahel on osa rõngast eemaldatud, niiet läbi sinu augustuse läheb ainult üks rõngas. 

Rõngastel on erinevad läbimõõdud, aga kõikide vardajämedus on sama - 1,2 mm. Rõngad on ligikaudu 7, 8 ja 9 mm. Isegi kui rõngas, millel hing asetseb, on mõõtmega 8 mm, läheb läbi neediaugu, pead arvestama esimese ehk kõige väiksema rõngaga. Rõngas sobib nagu valatult, kui näiteks kannad seda septumina - keskmine rõnga osa on peidus ning paistab, nagu kannaksid kolme erinevat rõngast. Saab kanda ka erinevates kõrvaaukudes; oleneb sellest, milline on anatoomilised iseärasused ja augu suurus. 

Saad rõngast avada ja sulgeda nii, et tõmbad rõnga keskmist osa ülespoole. Küljel on liigend, niiet kinnituv osa jääb oma kohale, kui sisestad ehet või eemaldad seda. Kui ehe on kenasti paigaldatud, klikka see osa tagasi rõngasse. Esimesed paar korda võib olla trikikam, eriti, kui ehe on kõrva sees ja abikätt saadaval ei ole. 

Vali erinevate värvide seast, mis pildil näha. 


Detailid
Nimi3-kihiline rõngas hinge kinnitusega
SKURing-54
Needivarda läbimõõt1.2 mm.
Kinnituse liikLiigendiga
TüüpHinge kinnitusega rõngasneet
AsetusKõrvanibu, Tragus, Helix, Septum
Rõnga diameeter7 mm.
MaterjalKirurgiline teras
Katte tüüpAnodeeritud
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:3-kihiline rõngas hinge kinnitusega
Sinu hinnang
3-kihiline rõngas hinge kinnitusega