25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Septum neet vesiroosiga

7,90 €
Laos

Esmapilgul see ehe ei näe välja nagu vesiroos, kuid kui sa oled lootostega lähemalt tuttav, eriti nende õitega ja kuidas nad peale vaadates paistavad, siis nad tõesti on n.ö. üksteise peal nagu ussi soomused. Just seda efekti otsustas ehte disainer siin saavutada. Mitte, et siin oleks miski üksteise peale asetatud, pigem see, kuidas keerud paiknevad ehte allosas näeb kokkuvõttes välja nagu vesiroosi õied. Samuti see kõlab paremini kui n.ö. ussi soomuskõõm.
Siin olev septum neet on saadaval kahes erinevas variandis - vaheks on ainult värv. Mõlemad mudelid on muus osas -kujunduses, suuruses, kivikese värvis - 100% identsed. Jah, sellel ehtel on ka kivi peal! Ehte alumisel poolel, täpselt keskel, on umbes 4mm suurune klaar kivike. 
Ehte ülemisel poolel on rõngas väike vahemik, tänu millele sa saad ehet needistusse sisse panna ja välja võtta. Seda sa teed needi otsa veidi väänates - siis säilitab ehe oma elstsust ning kuju. Kui sa peaks rõnga otsi üksteisest eemale tirima (nii, et ehe on C-kujuline lõpuks), siis kaotab neet oma paindlikuse ning on kiire katki minema. Seega on ülimalt tähtis otsi just väänata, mitte lahti sikutada.
Kogu ehe on toodetud messingist, mida on hiljem kaetud kas roodiumi või kulla pealiskihiga. Just kuldne variant on punaka tooniga, kuna katmiseks kasutati punast kulda tavalise kollase asemel.
Detailid
NimiSeptum neet vesiroosiga
SKUNose-170
Needivarda läbimõõt1.2 mm.
Kinnituse liikPainutatav
TüüpSeptum rõngasneet
AsetusSeptum
Rõnga diameeter10 mm.
MaterjalMessing
Kas toode on liimitud? Ja
Katte tüüpStandard kate
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Septum neet vesiroosiga
Sinu hinnang
Septum neet vesiroosiga