Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Septum neet vesiroosiga

SKU: Nose-170

Needivarda läbimõõt: 1.2 mm.

Kinnituse liik: Painutatav

Tüüp: Septum rõngasneet

Asetus: Septum

Rõnga diameeter: 10 mm.

Materjal: Messing

Kas toode on liimitud? : Ja

Kõrgus: 17 mm.

Katte tüüp: Standard kate

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lootoslill

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
Esmapilgul see ehe ei näe välja nagu vesiroos, kuid kui sa oled lootostega lähemalt tuttav, eriti nende õitega ja kuidas nad peale vaadates paistavad, siis nad tõesti on n.ö. üksteise peal nagu ussi soomused. Just seda efekti otsustas ehte disainer siin saavutada. Mitte, et siin oleks miski üksteise peale asetatud, pigem see, kuidas keerud paiknevad ehte allosas näeb kokkuvõttes välja nagu vesiroosi õied. Samuti see kõlab paremini kui n.ö. ussi soomuskõõm.
Siin olev septum neet on saadaval kahes erinevas värvivariandis. Mõlemad mudelid on muus osas samad -kujunduses, suuruses, kivikese värvis - 100% identsed. Jah, sellel ehtel on ka kivi peal! Ehte alumisel poolel, täpselt keskel, on umbes 4 mm suurune klaar kivike. 
Ehte ülemisel poolel on rõngas väike vahemik, tänu millele sa saad ehet needistusse sisse panna ja välja võtta. Seda sa teed needi otsa veidi väänates - siis säilitab ehe oma elstsust ning kuju. Kui sa peaks rõnga otsi üksteisest eemale tirima (nii, et ehe on C-kujuline lõpuks), siis kaotab neet oma paindlikuse ning on kiire katki minema. Seega on ülimalt tähtis otsi just väänata, mitte lahti sikutada.
Kogu ehe on toodetud messingist, mida on hiljem kaetud kas roodiumi või kulla pealiskihiga. Just kuldne variant on punaka tooniga, kuna katmiseks kasutati punast kulda tavalise kollase asemel.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!