Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
2 for 1
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Lihtsa disainiga akrüülist septumretainer

SKU: Nose-109

Tüüp: Retainer

Asetus: Septum

Pikkus: 6 mm.

Materjal: Akrüül

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kirjeldus
Kas sind ootab ees minek Vanaema Mari 80-ndale sünnipäevale ja sa ei tea, mida teha oma septum neediga? Siis meil on sinu jaoks olemas väärtuslik nõuanne: hangi endale see lihtne ning diskreetne väike septumretainer.
Väike fikseeritav retainer (vabalt tõlgituna eesti keelde: needistuse säilitaja või hoidja) on toodetud klaarist akrüülist, mis on ülimalt diskreetne ning kandmisel mugav. Kui retainer on paigutatud sinu septum needistusse, sa võid olla kindel, et needistus jääb ideaalsesse seisundisse ega hakka kinni kasvama. Mis veelgi parem - seda ei ole nähagi! Lisaks austatud Vanaema Mari sünnipäevale sa võid seda kanda ka tööga seotud olukordades, kui on vaja jätta n.ö. hea mulje.
Retainer on 6mm pikk ning see on saadaval neljas erinevas needivarda paksuses, seega on üsna suur tõenäosus, et see sobib paljudele ninaneetidele. Lihtsalt telli retainer, mille läbimõõt on identne sinu septum neediehte varda läbimõõduga.

Arvustused

0

4.002 hinnangut

 • Rating

  0

  Mugav

  Pisut keeruline kinnitada, aga muidu väga mugav. Ma isegi ei pane tähele, kui ma seda kannan

  Written by

 • Rating

  0

  See oli kergendus kui ma selle sain

  Alguses oli seda pisut raske paigaldada, aga see on ilmselt minu enda probleem, sest mu nina vahesein on veidi laiem. Aga kui käppa sain tehnika oli juba päris lihtne. Olen seda kandnud juba pikemat aega nüüd ja tavaliselt keeran otsad nina sees üles poole, siis on ehet vähem märgata.

  Written by