Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
2 for 1
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Sisekeermega hobuseraua kujuline neet opaali kuulidega

SKU: Horseshoe-40

Needivarda läbimõõt: 1.2 mm.

Kinnituse liik: Sisekeermega

Tüüp: Hobuseraud

Asetus: Forward helix, Anti-tragus, Daith, Helix, Kõrvanibu, Rook, Septum, Snug, Tragus

Rõnga diameeter: 8 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Kuuli suurus: 3 mm.

Värvus: Hõbe

Kivi tüüp: Sünteetiline opaal

Ühikute arv: 1 tk

Kirjeldus
Kas sa otsid uut ilusat ehet oma huule-, nina- ja/või kulmuneedistuse jaoks? Sel juhul viska pilk peale sellele armsale hobuseraua kujulisele needile, millel on metaljalt särav ilme ja kaunid opaalist kuulid - kohe kindlasti annab see ehe sinu needistusele värskust juurde. See hobuseraua kujuline neet sobib ideaalselt nibu ja intiimpiirkonna neediks. Kandmisviise on palju ning vaid sinu kujutlusvõime võib seada sellele piire. Pea meeles vaid seda, et needi mõõtmed peavad langema kokku needistuse suurusega.
Looduses võtab opaali valmimine mitu miljonit aastat ning see juhtub vaid siis, kui õige kogus vett ja ränidioksiidi on jõudnud maas olevatesse pragudesse, kus see siis rõhu all tahkeks muutus selleks, mida me tunneme opaali nime all. Kivi on saadaval mitmes erinevas värvis, selle ehte puhul on olemas kolm valikut. Opaal on tuntud kui vaimselt rikas kivi, mis aitab kandjal oma mõttetega hakkama saada ja emotsioone vaos hoida.
Vali sinu soovitud värv ning tellise see hobuseraua kujuline kaunite opaalidega neet juba täna. Me anname endast kõik, et sinu uus ehe jõuaks otse sinu postkasti tänu meie superkiirele tarnele.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!