25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Snakewood tunnel

8,90 €
Laos

Siit sa võid leida kauneid tunneleid puidust, mis sobivad ideaalselt just neile, kes ei soovi kompromisse kvaliteedi ning kujunduse osas. See väga kena punakas pruun tunnel on 100% orgaaniline, mis on ühtlasi parim asi, mida sa võid oma venituses kasutada. Orgaanilised materjalid lasevad sinu nahal hingata isegi siis, kui sa ehet kannad, mis on suuresti erinev teist tüüpi ehtematerjalidest.
Akaatsia (snakewood või Acacia intorta) on ülimalt eriline puidusort, mis, nagu nimi juba ütleb, omab struktuuri, mis meenutab ussinahka. Muster, mida sa puidul näed, koosneb peentest heledatest joontest ning täppidest, mis erinevates kohtades üksteisega kokku sulavad. Iga individuaalne tunnel on oma mustri poolest unikaalne, kuna see on toodetud erinavatest puu osadest.
See tunnel omab väljaspoole ulatuvaid ümaraid ääri, mis tagab ülimat mugavust kõrvas kandmise ajal. See on samuti veidi kumer keskelt, tänu millele see püsib ilusti kõrvas paigal. 
Pane tähele, et sa pead selle tunneli kürvast välja võtma iga kord, kui sa pesemas käid, kuna puit laieneb, kui ta märjaks teha. Sa saad ise valida enda soovitava suuruse, mis on saadaval vahemikus 8mm kuni 25mm.

Detailid
NimiSnakewood tunnel
SKUTunnel-108
TüüpTunnel
MaterjalPuit
VärvusPruun
Sügavus11.5 mm.
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Snakewood tunnel
Sinu hinnang
Snakewood tunnel