Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Sarvest must tunnel kaunistatud valge ringiga

SKU: Tunnel-37

Tüüp: Tunnel

Asetus: Stretching

Materjal: Sarv

Värvus: Must/Valge

Sügavus: Varieerub

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kirjeldus

Tegemist on esmapilgul vägagi lihtsa kujundusega loodud tunneliga, mis on venitusehe, kui see pole kindlasti mitte nii. Nimelt on tegu vesipühvli sarvest ja luust valmistatud ehtega. Ehte tumedad osad on valmistatud sarvedest ning valge ring, mida näete ehte läbilõikes, on valmistatud luust. See disain loob väga laheda ja stiilse värvide kontrasti.

Kuna tegu on orgaanilistest materjalidest valmistatud ehtega, siis rõhutame, et kõik ehted erinevad üksteisest veidi, olenevalt materjali läbilõikelisest mustrist.

Lisaks huvitavale ja unikaalsele disainile laseb orgaanilisest materjalist ehe teie naha hingata. See asjaolu aitab teil vältida halva lõhna teket, mis võib neediehete aukude puhul tihtipeale esineda. Pidage ka meeles, et orgaanilised materjalid on niiskus imavad, seega ei soovita me teil ehet kanda kui teie venitus augustus ei ole 100% paranenud ning vältige ka ehte kokkupuudet veega.

Arvustused

0

5.002 hinnangut

 • Rating

  0

  Sobib mega hästi kõrva

  Hästi ilusad, soovitan teistelegi

  Written by

 • Rating

  0

  nutikad tunnelid

  Olen nüüd nädala kandnud ja kvaliteet on muljetavaldav. Alguses oli veidi imelik mõelda, et see on surnud loomast tehtud...

  Written by