OSTA 3, MAKSA 2 EEST

Kehtib kassas automaatselt

3 for 2
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Sarvest must tunnel kaunistatud valge ringiga

SKU: Tunnel-37

Tüüp: Tunnel

Materjal: Sarv

Värvus: Must/Valge

Sügavus: Varieerub

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kirjeldus

Tegemist on esmapilgul vägagi lihtsa kujundusega loodud tunneliga, mis on venitusehe, kui see pole kindlasti mitte nii. Nimelt on tegu vesipühvli sarvest ja luust valmistatud ehtega. Ehte tumedad osad on valmistatud sarvedest ning valge ring, mida näete ehte läbilõikes, on valmistatud luust. See disain loob väga laheda ja stiilse värvide kontrasti.

Kuna tegu on orgaanilistest materjalidest valmistatud ehtega, siis rõhutame, et kõik ehted erinevad üksteisest veidi, olenevalt materjali läbilõikelisest mustrist.

Lisaks huvitavale ja unikaalsele disainile laseb orgaanilisest materjalist ehe teie naha hingata. See asjaolu aitab teil vältida halva lõhna teket, mis võib neediehete aukude puhul tihtipeale esineda. Pidage ka meeles, et orgaanilised materjalid on niiskus imavad, seega ei soovita me teil ehet kanda kui teie venitus augustus ei ole 100% paranenud ning vältige ka ehte kokkupuudet veega.

Arvustused

0

5.0029 hinnangut

 • Rating

  0

  Ļoti foršs tunelis

  Es valkāju šos tuneļus nedaudz vairāk nekā nedēļu un tiešām esmu labi pārsteigts ar to kvalitāti! Turklāt tuneļi ir izgatavoti no ļoti interesanta materiāla un ir ļoti forši valkāt rotaslietas no īstā dzīvnieka atliekām :)

  Written by

 • Rating

  0

  Úžasné tunely

  Už tyto tunely nosím několik týdnů, a jsem příjemně překvapená jejich kvalitou. Ne jen že materiál je naprosto úžasný a jsou krásné, ale je úžasné, že jsou vyrobené ze zvířecích pozůstatků :-)

  Written by

 • Rating

  0

  Jsem z nich nadšená

  Je úžasný a všem naprosto doporučuji :-)

  Written by

 • Rating

  0

  Sunt foarte frumoase de purtat in urechi

  Sunt foarte delicioase si le pot recomanda cu siguranta :-)

  Written by

 • Rating

  0

  Tuneluri MEGA smart

  Am petrecut timp de o săptămână cu tunelurile mele și sunt mai mult decât impresionat de calitate. În plus, este un material drăguț și, în același timp, un pic cool să porți ceva de la un animal mort în ureche :)

  Written by

 • Rating

  0

  Sobib mega hästi kõrva

  Hästi ilusad, soovitan teistelegi

  Written by