CYBER MONDAY

30% ALL MEIE 300 ENIMMÜÜNUD NEETI

3h 38m 0s

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Teflonteip venitamiseks

SKU: Care-PTFE

Tüüp: Järelhooldustoode

Materjal: PTFE / Bioplast

Värvus: Valge

Ühikute arv: 1 tk

Kirjeldus

Pakume, et sa oled alati mõelnud, et võiks olla parem viis enda augustuste venitamiseks, kui tavalised koonusvenitajad. Proovi venitada oma needistusi PTFE- või teflonteibiga. 

Kui tavalised venitajad saavad venitada korraga 2 kuni 4 suurust (1 ja 2 mm), siis see teflonteip laseb venitada nii, kuidas soovid; saad venitada alustades korraga ainult 0.075 mm-st. Me räägime sulle, kuidas! Selle venitusteibiga on see kõik väga lihtne. Sul on vaja ainult plugi või tunnelit - vaata meie kirurgilisest terasest o-ringidega tunneleid. Pead lihtsalt enda tunnelit paar korda tefloniga teipima. Kui paned selle augustusse, venitab see seda aeglaselt ja meeldivalt. Kui tahad enda augustust rohkem venitada, pead lihtsalt enda tunnelit natuke rohkem teipima. 

Võid veenduda, et see töötab. Sul on selleks rohkem kui 10 meetrit teipi. 

Lisaks võid venitada oma needistusi nii aeglaselt või kiiresti kui soovid - kõik oleneb sinust. Sul ei lähe vaja teisi tooteid, sest PTFE-l on väga pehme ja sile pind.

Pea meeles, et teflonteibiga venitamine on veidi teistsugusem kui muidu, sest see vajab veidi aega ja kannatlikkust. See võib hästi sobida ka alates 2 suurusest vahest (kui erinevate venitajate suuruste vahed algavad 2 mm-st, mitte 1 mm-st.)

Teip on umbkaudu 12 meetrit pikk. 

Arvustused

0

4.7556 hinnangut

 • Rating

  0

  Best!

  Ihan paras. Riittoisa. Venytin vuoden verran ennen ku loppu (noin 10cm venytys). Muista vaihtaa "sidokset" puhtaisiin usein, niin ei pääse tulehtumaan.

  Written by

 • Rating

  0

  Tut was es soll

  Habe mir das Teflon tape gekauft und bin voll zufrieden, der tragekomfort war super undes verblieb kein tape am plug oder am Ohr. Das dehnen in den 2mm Schritten hat so super funktioniert

  Written by

 • Rating

  0

  velká spokojenost

  Jsem velmi spokojený s používáním této pásky!! Mám alergii na nikl, ale díky této pásce je to v pohodě :-D

  Written by

 • Rating

  0

  Fakt super!

  Myslím si, že je to produkt, který opravdu dobře funguje. Chvilku mi trvalo, než jsem si nasadil, ale z trochou cviku to nebude žádný problém.

  Written by

 • Rating

  0

  Elastická a úžasná!

  Tloušťka je 0.075mm, takže si můžete vypočítat, kolik otoček potřebujete. Velmi snadno se nasazuje a pravdou je, že oprvadu usnadní proces roztahování, hlavně u malých velikostí. Roztahovák neobsahuje lepidlo, takže jak sundáte pásku, nezůstane lepivý. Radím vám, abyste použili lubrikant pro snadnější umístění do ucha, ale není to nezbytné. Velmi dobrý produkt!

  Written by

 • Rating

  0

  Super!

  Acest taper a fost pur și simplu uimitor! A fost un pic cam greu de manevrat la inceput, dar exercitiile fac campionii, nu-i asa?!

  Written by