25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Teflonteip venitamiseks

Laost otsas

Pakume, et sa oled alati mõelnud, et võiks olla parem viis enda augustuste venitamiseks, kui tavalised koonusvenitajad. Proovi venitada oma needistusi PTFE- või teflonteibiga. 

Kui tavalised venitajad saavad venitada korraga 2 kuni 4 suurust (1 ja 2 mm), siis see teflonteip laseb venitada nii, kuidas soovid; saad venitada alustades korraga ainult 0.075 mm-st. Me räägime sulle, kuidas! Selle venitusteibiga on see kõik väga lihtne. Sul on vaja ainult plugi või tunnelit - vaata meie kirurgilisest terasest o-ringidega tunneleid. Pead lihtsalt enda tunnelit paar korda tefloniga teipima. Kui paned selle augustusse, venitab see seda aeglaselt ja meeldivalt. Kui tahad enda augustust rohkem venitada, pead lihtsalt enda tunnelit natuke rohkem teipima. 

Võid veenduda, et see töötab. Sul on selleks rohkem kui 10 meetrit teipi. 

Lisaks võid venitada oma needistusi nii aeglaselt või kiiresti kui soovid - kõik oleneb sinust. Sul ei lähe vaja teisi tooteid, sest PTFE-l on väga pehme ja sile pind.

Pea meeles, et teflonteibiga venitamine on veidi teistsugusem kui muidu, sest see vajab veidi aega ja kannatlikkust. See võib hästi sobida ka alates 2 suurusest vahest (kui erinevate venitajate suuruste vahed algavad 2 mm-st, mitte 1 mm-st.)

Teip on umbkaudu 12 meetrit pikk. 

Detailid
NimiTeflonteip venitamiseks
SKUCare-PTFE
TüüpJärelhooldustoode
MaterjalPTFE / Bioplast
VärvusValge
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Teflonteip venitamiseks
Sinu hinnang
Teflonteip venitamiseks