Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

loader

Kirjeldus

Pakume, et sa oled alati mõelnud, et võiks olla parem viis enda augustuste venitamiseks, kui tavalised koonusvenitajad. Proovi venitada oma needistusi PTFE- või teflonteibiga. 

Kui tavalised venitajad saavad venitada korraga 2 kuni 4 suurust (1 ja 2 mm), siis see teflonteip laseb venitada nii, kuidas soovid; saad venitada alustades korraga ainult 0.075 mm-st. Me räägime sulle, kuidas! Selle venitusteibiga on see kõik väga lihtne. Sul on vaja ainult plugi või tunnelit - vaata meie kirurgilisest terasest o-ringidega tunneleid. Pead lihtsalt enda tunnelit paar korda tefloniga teipima. Kui paned selle augustusse, venitab see seda aeglaselt ja meeldivalt. Kui tahad enda augustust rohkem venitada, pead lihtsalt enda tunnelit natuke rohkem teipima. 

Võid veenduda, et see töötab. Sul on selleks rohkem kui 10 meetrit teipi. 

Lisaks võid venitada oma needistusi nii aeglaselt või kiiresti kui soovid - kõik oleneb sinust. Sul ei lähe vaja teisi tooteid, sest PTFE-l on väga pehme ja sile pind.

Pea meeles, et teflonteibiga venitamine on veidi teistsugusem kui muidu, sest see vajab veidi aega ja kannatlikkust. See võib hästi sobida ka alates 2 suurusest vahest (kui erinevate venitajate suuruste vahed algavad 2 mm-st, mitte 1 mm-st.)

Teip on umbkaudu 12 meetrit pikk. 

Arvustused

0

4.754 hinnangut

 • Rating

  0

  Väga lahe

  Selle teibi läbimõõt on 0.075mm ja seda kasutades on akrüülist materjaliga palju lihtsam venitada. Kui venitus on suurusega harjunud, siis võtan selle teibi lihtsalt ära ja ei pea kartma et see kleepuv on. Üks soovitus on veel, et tellige neediaugu libestit, siis on veel mugavam neeti paika panna, aga see ei ole kindlasti väga vajalik. Super hea toode!

  Written by

 • Rating

  0

  Super!

  Seda oli alguses veidi rakse kasutada, aga harjutamine teeb meistriks :)

  Written by

 • Rating

  0

  Rahul

  Olen väga rahul selle teibiga, mul on nikli allergia ja kui a ei ole uues needis kindel panen seda teipi needi ümber lihtsalt. :)

  Written by

 • Rating

  0

  Nii kuramuse hea

  Selle asemel, et venitada tugevate lihtsalt tugevate koonusneetidega, kasutan seda teipi neetide ümber. Sedasi on palju mugava. Soovita tesele ka

  Written by