25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Türkiissinisest kivist plug

4,90 €
Laos

Sa oled vist varem kuulnud türkiisist, mis on väga silmatorkavalt türkiissinine kivi - selle kaunis struktuur meenutab mustrilt igale poole ulatuvaid puuoksi. Siit sa leiad suurepärase kivist lõigatud plug-i, mis on tehtud nii kuis kord ja kohus. Plug on minimalistlik ning lihtsavõitu: kujult see on võta-ja-kanna stiilis ehe, millel ei ole fiksaatorrõngaid, eraldatavaid osi või ei tea milliseid muid vigureid. Ehet peab veidi kõrva sisse vingerdama, kuid kui see on juba ükskord paigas, siis tegu on tõeliselt kauni türkiissinise pilgupüüdjaga.
Plug on saadaval paljudes erinevates suurustes, seega peaaegu igale venitusele on miskit ka olemas. Suurused on saadaval vahemikus 3mm kuni 25mm diameetris. Tõsi ta on, igaüks leiab endale midagi.
Pea meeles, et türkiisist plug on toodetud orgaanilisest materjalist, mis on saadud otse loodusest, seega iga ehe on unikaalse mustriga. Just sellel põhjusel sul ei õnnestu tellida kahte täiesti identsed plug-i, kuna kivi struktuuri muster saab alati erinev olema.
Detailid
NimiTürkiissinisest kivist plug
SKUPlug-24
TüüpPlug
MaterjalKivi
VärvusSinine
SügavusVarieerub
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Türkiissinisest kivist plug
Sinu hinnang
Türkiissinisest kivist plug