100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: 14-k kullast rõngasneet keerudisaini ja hinge kinnitusega

SKU: Ring-141

Needivarda läbimõõt: 1.2 mm.

Kinnituse liik: Liigendiga

Tüüp: Hinge kinnitusega rõngasneet

Asetus: Angelbite, Forward helix, Anti-tragus, Conch, Daith, Helix, Kõrvanibu, Alumine labret, Ninasõõr, Rook, Septum, Snakebite, Snug, Spiderbite, Tragus

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Punutud

Kirjeldus
Rõngas, mida sa siin lehel näed, näeb välja nagu sellel polegi otsi, kui see on suletud. Aga sellel väiksel rõngal on tegelikult olemas väike hing, tänu millele teda saab avada ja sulgeda ühte rõnga osa kergelt tõmmates. Nii sa saad ehet paigaldada kiirelt ning vähese vaevaga, lihtsalt rõngas klikiga sulgedes, kui see juba paigal on. Rõngas on toodetud 14-karaadisest kullast.
Kuld on tuntud kui väga paindlik materjal, mis on tõsi ka selle needi puhul. Kui sa peaks tundma, et rõngas avaneb ja sulgeb kuidagi kahtlaselt lihtsalt, siis ava rõngas, kergelt painuta rõnga otsad lähemale üksteisele, et vahe muutuks veidi väiksemaks, ning sulge rõngas. Nii sa muudad rõnga veidi väiksemaks, tänu millele see avaneb ja sulgeb veidi n.ö. tihedamalt.
Sa saad valida kollase ja valge kulla vahel. Mõlemad mudelid sisaldavad sama palju kulda sõltumata valitud värvist. Rõngas on saadaval mitmes erinevas diameetris, seega me oleme kindlad, et sa leiad just sinu jaoks sobivat ehet.
Sa võid nüüd istuda ning mõelda, kus sa võid seda rõngast kanda. Vastame: igal pool, kus rõnga mõõtmed sobivad kokku sinu needistuse suurusega. Näiteks see sobib tragus, helix ja septum needina. Rõngas, eriti tänu oma palmikulaadsele mustrile, saab kaunis välja nägema, kus iganes sa seda kandma hakkad.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!