Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
2 for 1
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Kirurgilisest terasest septumclicker ahela disainiga

SKU: Nose-159

Needivarda läbimõõt: 1.2 mm.

Kinnituse liik: Liigendiga

Tüüp: Septumklikker

Asetus: Septum

Pikkus: 6 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Kõrgus: 13 mm.

Katte tüüp: Anodeeritud

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Kett

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
Siin olev ehe on n.n. klikkeriga (clikcer) septum, mis on saanud oma nime sellest, et selle avamiseks ning sulgemiseks on kasutusel klikitav mehhanism - sa pead seda vaid üles või alla suruma teises otsas oleva pisikese rõngakese taha nii, et tuleks klikk-heli.
See klikkeriga septum on toodetud kirurgilisest terasest ning sellele ei ole lisatud messingist osi, mis on suhteliselt tavaline praktika muude ehete puhul. Needivarras, mis ninast läbi läheb on umbes 6mm pikk ning on vaid ühest otsast hingega kinnitatud all oleva keti külge - see on tehtud selleks, et võimaldada ehte avamist ja sulgemist. Teises otsas on väike tühimik, mille taha varda ots klikitakse. Kett is on fikseeritud, teisisõnu, see ei ole päris kett, mille lülid saavad liikuda.
See klikkeriga septum on saadaval kolmes erinevas värvis - pane tähele, et metaljalt särav mudel on tervenisti hõbedast värvi. Teised kaks mudelit - must ja kuldne - on ketiga, mille üks osa on mustaks võõbatud. Näiteks, musta mudeli puhul tähendab see seda, et neli seitsmest keti lülist on mustad, ülejäänud aga metaljad. Sama printsiip töötab ka kuldse mudeli puhul.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!