25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Kirurgilisest terasest septumclicker ahela disainiga

16,90 €
Laos

Siin olev ehe on n.n. klikkeriga (clikcer) septum, mis on saanud oma nime sellest, et selle avamiseks ning sulgemiseks on kasutusel klikitav mehhanism - sa pead seda vaid üles või alla suruma teises otsas oleva pisikese rõngakese taha nii, et tuleks klikk-heli.
See klikkeriga septum on toodetud kirurgilisest terasest ning sellele ei ole lisatud messingist osi, mis on suhteliselt tavaline praktika muude ehete puhul. Needivarras, mis ninast läbi läheb on umbes 6mm pikk ning on vaid ühest otsast hingega kinnitatud all oleva keti külge - see on tehtud selleks, et võimaldada ehte avamist ja sulgemist. Teises otsas on väike tühimik, mille taha varda ots klikitakse. Kett is on fikseeritud, teisisõnu, see ei ole päris kett, mille lülid saavad liikuda.
See klikkeriga septum on saadaval kolmes erinevas värvis - pane tähele, et metaljalt särav mudel on tervenisti hõbedast värvi. Teised kaks mudelit - must ja kuldne - on ketiga, mille üks osa on mustaks võõbatud. Näiteks, musta mudeli puhul tähendab see seda, et neli seitsmest keti lülist on mustad, ülejäänud aga metaljad. Sama printsiip töötab ka kuldse mudeli puhul.
Detailid
NimiKirurgilisest terasest septumclicker ahela disainiga
SKUNose-159
Needivarda läbimõõt1.2 mm.
Kinnituse liikLiigendiga
TüüpSeptumklikker
AsetusSeptum
Pikkus6 mm.
MaterjalKirurgiline teras
Katte tüüpAnodeeritud
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Kirurgilisest terasest septumclicker ahela disainiga
Sinu hinnang
Kirurgilisest terasest septumclicker ahela disainiga