Hooldustooted
Täienda oma välimust meie augustuste hooldustoodetega, mis tagavad puhtaima augustuse
Augustamise järelhooldus
Needistamine on midagi enamat kui lihtsalt kiire külastus kehaaugustamise salongi. Kui oled seda juba enne teinud, siis tead, et korralik augustamise järelhooldus on hädavajalik. Meilt leiad kõik, mida vajad kehaaugustuste õigeks järelhoolduseks nende paranemise ajal, et saavutada oma uue moeseiklusega parimad tulemused. Ja tänu meie kiirele tarnele ei pea sa neid vajalikke tooteid kaua ootama.
Soovitame alati puhastada oma uut augustust kaks korda päevas, kuni see paraneb. Üks puhastus tuleks teha vee ja õrna seebiga, mis on ilma parfüümi, värvainete või karmide kemikaalideta, samuti mitte antibakteriaalse seebiga. Teine puhastus soolalahusega. Tee seda eri aegadel päeva jooksul.
Mõlemal juhul algab sinu augustuse järelhoolduse rutiin käte põhjaliku pesemisega, enne kui sa midagi katsud, sealhulgas oma augustust ja ehteid. Seejärel kasuta vastavalt olukorrale seebivett või soolalahust. Loputa, et ei jääks mingeid jääke. Lõpetuseks kuivata augustus, patsutades seda õrnalt puhta paberrätikuga - mitte hõõrudes ega riidest rätikuga, see ainult ärritaks augustust ja paljastaks selle bakteritele.
Ole ettevaatlik, et mitte katsuda oma augustust või ehteid, välja arvatud augustuse puhastamisel. Puhastamise ajal ära oma ehteid liiguta, sest sellega ärritad haava ja see ei ole puhastamise jaoks niikuinii vajalik.
Järelhooldusel on mitmeid olulisi aspekte, mida silmas pidada, seega on olemas erinevaid neetide hooldustooteid. Augustus on värske haav, mis peab paranema ja augustamise järelhoolduse peamine eesmärk on tagada, et sinna ei tekiks põletikku. Enamik augustusi on mõnevõrra paljastatud, mis tähendab, et augustuse haavad kipuvad olema eriti haavatavad. Raske on täielikult vältida kokkupuudet riiete, käte, juuste, prillidega jne, kuid iga kord, kui miski puudutab paranevat augustust, satuvad haavale bakterid.
Seega on äärmiselt oluline, et haava puhastatakse iga päev korralikult, kasutades õiget seepi. Kui augustus muutub põletikuliseks, siis läheb paranemiseks kauem aega ning pead olema veelgi kannatlikum ja ettevaatlikum. Samuti on mõistlik valmistuda ettenägematuteks õnnetusteks, kandes päeva jooksul kaasas desinfitseerivaid salvrätikuid, juhuks kui pead kiiresti oma augustust kohapeal puhastama.
Lisaks augustuse igapäevasele puhastamisele on soolalahuse kasutamine sama oluline. Sool võtab haavast liigse vedeliku välja, nii et see paraneb kiiremini. Kuigi haava eritis on täiesti loomulik ja vajalik osa keha paranemisprotsessist, on liigselt lekkival haaval raske "hingata". Igapäevane soolalahuse kasutamine on vajalik nõuetekohase hügieeni säilitamiseks.
See tähendab, et sa ei tohiks kasutada seepi ega soolalahust keeleneedi või huuleneedi ja põseneedi siseküljel. Selle asemel kasuta suuvett, mis ei sisalda alkoholi ega vesinikperoksiidi. Võid kasutada antiseptilisi vatitikke, mida saad ohutult kasutada, ilma oma suuneeti katsumata. Üldine suuhügieen on samuti oluline, seega ära unusta pärast igat söögikorda hambaid pesta ja hambaniiti kasutada. Kasuta pehmet hambaharja, mida hoitakse teistest hambaharjadest eemal. Need augustused võivad tekitada su ehetele katukihi, seega on ka ehte puhastamine osa järelhooldusest.
Lõpetuseks, väldi paraneva haava lõhna ja üldise ebameeldivuse tekkimist – mõned neetide hooldustooted on spetsiaalselt selle jaoks mõeldud. Värske augustuse puhul on paranemise käigus turse ja punetus tavalised, või võib tekkida põletik, mis on veidi ebamugav, seega pakume selle vastu suurepärast teepuuõli. See on eriti kasulik venituste puhul, kuna venitusprotsess on tavaliselt nahale väga stressirohke.
Neetide järelhooldus - Mida teha ja mida mitte teha
Kunagi pole liialt meenutada: pese oma käsi enne augustuse puhastamist ja jäta neet muul ajal rahule! See hõlmab ka seda, et sa ei kasuta muid hooldustooteid oma augustuse läheduses, näiteks kreemi või meiki. Kui sul on vaja nahka niisutada, on ohutu valik jojobaõli, mis jäljendab naha loomulikku niiskust (märkus: suukaudne tarbimine pole ohutu).
Pea kinni kindlast puhastamise rutiinist. Liigpuhastamine võib olla sama halb kui liiga vähe puhastamine. Me teame, et sa armastad oma uut augustust ja tahad seda hästi ravida, kuid sa ainult häirid haava, kui sa seda pidevalt liiga innukalt puhastad. Pea meeles, et paranev augustus on väga tundlik, seega kohtle seda alati õrnalt.
Eelista duši vannile, kuna vannid kipuvad pisikuid koguma. Ja kindlasti ära mine ujuma, mitte basseini, järve ega ka ookeani, vähemalt mitte ilma veekindla sidemeta, mis katab neeti.
Ole hoolikas ka oma voodi puhtusega. Kui sul on kõrvaneet, maga vastasküljel või kaalu reisipadja kasutamist, milles on auk, et augustus ei puutuks kokku kogu padjaga. Kõrva- ja näoneetide puhul on üldiselt parim nipp panna oma padi puhta t-särgi sisse ja keerata see iga öö uuele pinnale kuni neli ööd särgi kohta.
Mõned augustused paiknevad piirkondades, mis liiguvad palju, nagu näiteks naba ja nibud, ja see häirib paranemisprotsessi. Hea mõte on kanda kindlat katet, näiteks spordirinnahoidjat, et säästa neid igapäevaelu turbulentsist. Kui sul on dermal neet (mis võib istuda põhimõtteliselt ükskõik kus kehal), siis plaaster on mitmekülgne lahendus sellele probleemile.
Me tahame aidata sul enda eest hästi hoolitseda. Nii et oleme varustanud sind nii hädavajalike toodete kui ka mõningate väiksemate elukvaliteedi küsimuste osas, millega võid oma augustuse paranemise ajal kokku puutuda. Me ei jõua ära oodata, et näha sinu uut stiili praktikas!
KKK - Neetide järelhooldus
Millised on parimad augustuste hooldustooted?
Kuigi võid kasutada tooteid mõeldud üldiseks naha haavade raviks, ei ole põhjust mitte kasutada spetsiaalseid tooteid augustamise järelhoolduseks. Meie poest leiad palju tooteid, mis on toodetud sinu augustuste vajadusi silmas pidades. Näiteks ei ole soovitatav ise soolalahust segada, sest see peaks olema steriilne ja madala soolasisaldusega, et mitte nahka kuivatada. Seega on ideaalne valik osta spetsiaalselt augustuste jaoks mõeldud isotooniline soolalahus.
Kuidas oma augustusi puhastada?
Kogu paranemisperioodi jooksul peaksid oma augustust puhastama kaks korda päevas. Puhasta seda üks kord vee ja tundlikule nahale mõeldud seebiga, näiteks beebiseebiga. Seejärel puhasta seda hiljem päeva jooksul uuesti soolalahusega, kanna see vatitikuga augustusele, või kui saad, näiteks nibuneedi puhul, hoia oma neet paariks minutiks lahuses ja loputa see veega maha. Enne igat puhastamist pese kindlasti oma käed ja ära katsu augustust kunagi muul ajal, ei käte, riiete ega millegi muuga.
Kui kaua peaksin augustamise eest hoolitsema?
Su augustuse järelhooldus algab augustamise päeval ja seda tuleb teha seni, kuni augustus on täielikult paranenud. Seega ole kannatlik ja ära jäta puhastusi vahele. Sina ja su augustus väärivad ainult parimat hooldust, nii et vältida probleeme paranemisega, pead selle eest iga päev hoolt kandma.
Kui kaua on tavaliselt augustuste paranemisaeg?
Paranemisaeg varieerub oluliselt erinevate augustuste puhul. Kõrvalesta- ja septum needid paranevad tavaliselt üsna kiirelt, kuid ka nendeks läheb vähemalt 2-4 kuud. Mitmed needid võivad paraneda kuni 12 kuud, näiteks nibu- ja nabaneedid ning enamik kõrva augustusi. Loomulikult sõltub see, kui kaua auk paraneb, kui hästi hoolitsetud see on. Tee endale teene ja anna endast parim ja ravi oma uut neeti hästi, et paranemisaeg oleks võimalikult lühike ja muretu.
Kuidas tean, et augustus on paranenud?
Nagu iga teise haava puhul, tead, et see on paranenud, kui see ei valuta enam, isegi kui seda survestada, ja kui nahk on täielikult tavapäraselt sile ja paindlik, ilma kareduse, turse või põletikuta. See tähendab, et nii nagu meie keha töötab, on esimene samm haava paranemisel selle sulgemine, et vältida infektsiooni, mis tähendab, et kuigi naha pind tundub taas korras olevat, ei ole koe paranemine veel lõppenud. Valulikkuse jälgimine aitab kindlaks teha, et paranemine poleks veel pooleli. Kahtluse korral on parem karta kui kahetseda ja hooldust veidikeseks jätkata või konsulteerida oma augustajaga.
Loomulikult pärast seda, kui su augustus on täielikult paranenud, pead seda ikkagi puhastama nii, nagu mis tahes muu kehaosa puhul. Ja hoia selles alati ehteid, sest isegi vanem auk võib mõne minutiga kokku tõmbuda või täielikult sulguda, kui see jäetakse omaette.