OSTA 2, MAKSA 1 EEST

25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...
%

Täielik venituskomplekt kõikide tarvikutega

Soodushind 84,50 € Tavahind 169,00 €
Laos

Kas otsid täiuslikku komplekti, et alustada venitamisega? Siit leiad täiusliku paki, mis sisaldab kõike, mida protsessi käigus vajate.

See komplekt koosneb kokku 50 tootest ja see on mõeldud uue plugi kandmiseks kohe, kui teie augustus on venitatud. Nii ei pea te kogu protsessi jooksul koonusneete kandma. Komplekt sisaldab ka tooteid venitusaugu hooldamiseks, mida kasutada enne, ajal ja pärast venitamist. See komplekt sobib ideaalselt inimestele, kes soovivad alustada augustuse venitamist, seega on see ideaalne kingitus, kui tunned kedagi, kes soovib endale suuri kõrvaauke.

Komplektis on üheksa koonusneeti, millega saab venitada standardse neediaugu kuni 10 mm suuruseks. Samal ajal sisaldab see ka kahte plugi või tunnelit igas üheksas suuruses. Need plugid on mõeldud kasutamiseks kohe pärast soovitud suuruse saavutamist. Kui paned plugi oma augustusse, saad selle o-rõnga panna tagaküljele, et vältida selle välja kukkumist. Nii koonusneedid kui ka plugid on valmistatud kirurgilisest terasest, mis on väga mugav materjal kandmiseks. 

See komplekt sisaldab ka 10 desinfitseerimislappi. Enne oma auguse venitamist veel ühe suuruse võrra, peske oma käed ja kõrv seebiga. Seejärel desinfitseerige oma sõrmed, kõrv ja seejärel oma koonusneet ja plugid desinfitseeriva lapiga. Lase neil õhu käes kuivada ja kanna määrdeainet oma neediauku, koonusneedile ja plugidele. Aseta koonusneet oma neediauku ja pane sinna kohe üks kahest sama suurest plugist. Korda seda protsessi teises kõrvas, kui soovid seda samuti venitada.

Lõpuks pese piirkond, et puhastada liigne määrdeaine ja lase sellel õhu käes kuivada. Ajal kuni järgmise suurendamiseni saad kasutada Holey Butt'r'i ja teepuuõli. Need pehmendavad nahka ümber augustuse ja eemaldavad kõik bakterid, mis võivad esineda.

Et vältida ebameeldivaid lõhnu, mis võivad tekkida venituste ajal, saad kasutada ülitõhusat Smelly Gellyt.

See täielik venituskomplekt sisaldab:

 • 1 x Koonusneet järnevates suurustes: 1,6 mm, 2,0 mm, 2,5 mm, 3,0 mm, 4,0 mm, 5,0 mm, 6,0 mm, 8,0 mm ja 10,0 mm.
 • 2 x O-rõngastega plugid algajatele, igas järgmises mõõtes: 1,6 mm, 2,0 mm, 2,5 mm, 3,0 mm, 4,0 mm, 5,0 mm, 6,0 mm, 8,0 mm, 10,0 mm.
 • Lõpuks sisaldab see komplekt ka järgmist:

  • 10 x desinfitseerimislappi
  • 10 x venituse määrdeaine
  • 1 x Holey Butt'r
  • 1 x Jojobaõli
  • 1 X Smelly Gelly

  Selles komplektis on kokku 50 toodet. Kõik need on pakendatud eraldi, mis tagab iga toote hügieenilised tingimused kuni nende kasutamiseni. 

  See komplekt sisaldab absoluutselt kõike, mida vajad, kui soovid mõõta või venitada oma augustusi kuni 10 mm.

Detailid
NimiTäielik venituskomplekt kõikide tarvikutega
SKUStretching-Kit-Steel
Kinnituse liikO-kujuline fiksaatorrõngas
TüüpVenitajate komplekt
Venitaja diameeterErinevate suurustega komplekt
MaterjalKirurgiline teras
VärvusHõbe
Ühikute arv50 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Täielik venituskomplekt kõikide tarvikutega
Sinu hinnang
Täielik venituskomplekt kõikide tarvikutega