OSTA 3, MAKSA 2 EEST

Kehtib kassas automaatselt

3 for 2

Täielik venituskomplekt kõikide tarvikutega

90
Välja müüdud
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Täielik venituskomplekt kõikide tarvikutega

SKU: Stretching-Kit-Steel

Kinnituse liik: O-kujuline fiksaatorrõngas

Tüüp: Venitajate komplekt

Venitaja diameeter: Erinevate suurustega komplekt

Materjal: Kirurgiline teras

Värvus: Hõbe

Ühikute arv: 50 tk

Kirjeldus

Kas otsid täiuslikku komplekti, et alustada venitamisega? Siit leiad täiusliku paki, mis sisaldab kõike, mida protsessi käigus vajate.

See komplekt koosneb kokku 50 tootest ja see on mõeldud uue plugi kandmiseks kohe, kui teie augustus on venitatud. Nii ei pea te kogu protsessi jooksul koonusneete kandma. Komplekt sisaldab ka tooteid venitusaugu hooldamiseks, mida kasutada enne, ajal ja pärast venitamist. See komplekt sobib ideaalselt inimestele, kes soovivad alustada augustuse venitamist, seega on see ideaalne kingitus, kui tunned kedagi, kes soovib endale suuri kõrvaauke.

Komplektis on üheksa koonusneeti, millega saab venitada standardse neediaugu kuni 10 mm suuruseks. Samal ajal sisaldab see ka kahte plugi või tunnelit igas üheksas suuruses. Need plugid on mõeldud kasutamiseks kohe pärast soovitud suuruse saavutamist. Kui paned plugi oma augustusse, saad selle o-rõnga panna tagaküljele, et vältida selle välja kukkumist. Nii koonusneedid kui ka plugid on valmistatud kirurgilisest terasest, mis on väga mugav materjal kandmiseks. 

See komplekt sisaldab ka 10 desinfitseerimislappi. Enne oma auguse venitamist veel ühe suuruse võrra, peske oma käed ja kõrv seebiga. Seejärel desinfitseerige oma sõrmed, kõrv ja seejärel oma koonusneet ja plugid desinfitseeriva lapiga. Lase neil õhu käes kuivada ja kanna määrdeainet oma neediauku, koonusneedile ja plugidele. Aseta koonusneet oma neediauku ja pane sinna kohe üks kahest sama suurest plugist. Korda seda protsessi teises kõrvas, kui soovid seda samuti venitada.

Lõpuks pese piirkond, et puhastada liigne määrdeaine ja lase sellel õhu käes kuivada. Ajal kuni järgmise suurendamiseni saad kasutada Holey Butt'r'i ja teepuuõli. Need pehmendavad nahka ümber augustuse ja eemaldavad kõik bakterid, mis võivad esineda.

Et vältida ebameeldivaid lõhnu, mis võivad tekkida venituste ajal, saad kasutada ülitõhusat Smelly Gellyt.

See täielik venituskomplekt sisaldab:

 • 1 x Koonusneet järnevates suurustes: 1,6 mm, 2,0 mm, 2,5 mm, 3,0 mm, 4,0 mm, 5,0 mm, 6,0 mm, 8,0 mm ja 10,0 mm.
 • 2 x O-rõngastega plugid algajatele, igas järgmises mõõtes: 1,6 mm, 2,0 mm, 2,5 mm, 3,0 mm, 4,0 mm, 5,0 mm, 6,0 mm, 8,0 mm, 10,0 mm.
 • Lõpuks sisaldab see komplekt ka järgmist:

  • 10 x desinfitseerimislappi
  • 10 x venituse määrdeaine
  • 1 x Holey Butt'r
  • 1 x Jojobaõli
  • 1 X Smelly Gelly

  Selles komplektis on kokku 50 toodet. Kõik need on pakendatud eraldi, mis tagab iga toote hügieenilised tingimused kuni nende kasutamiseni. 

  See komplekt sisaldab absoluutselt kõike, mida vajad, kui soovid mõõta või venitada oma augustusi kuni 10 mm.

Arvustused

0

4.5033 hinnangut

 • Rating

  0

  Super!

  Hele fijne set, alles wat je nodig hebt zit erbij! Het is alleen even goed uitzoeken welke maat je moet hebben omdat ze allemaal bij elkaar zitten, maar dat is ook zo gedaan. Alles goed verpakt en snel geleverd! Tip: Als je deze kit besteld, bestel dan meteen Teflon tape mee voor de "taping" methode. Dit helpt om de laatste stappen wat minder groot te maken :)

  Written by

 • Rating

  0

  Fantastisk sæt

  Rigtig lækkert sæt. Modtog hurtigt pakken. Er begyndt at bruge det og må sige at det er vildt lækker at bruge. Eneste minus var at jeg ikke fik mindste taper men 2 stk 2mm, men det er lige meget da jeg sagtens kunne stretche første gang uden brug af taper. Derfor 5 stjerner

  Written by

 • Rating

  0

  Super kvalitet

  Modtog mit sæt dagen efter jeg bestilte! Rigtig lækker kvalitet med alt man behøver til at stretche! Glæder mig så meget til at skulle i gang!

  Written by

 • Rating

  0

  Lielisks komplekts

  Tas ir ļoti, ļoti labs komplekts tiem, kas grib nodarboties ar strečingu. Ta satur visu, kas var noderēt stiepšanas procesā, tāpēc nevajadzēs domāt par to, kādu priekšmetu pirkt nākamo. Vienīgais, kā trūkst šajā komplektā ir lietošanas instrukcija. Bez tās visu informāciju par stiepšanu jāmeklē internetā. Bet tas joprojām ir izcils strečinga komplekts!

  Written by

 • Rating

  0

  Perfektní sada

  Tato sada má všechno potřebné pro roztahování uší. Šel jsem podle návodu, který jste mi poslali, takže všechno bylo super. Je to nejjednodušší věc na světě!

  Written by

 • Rating

  0

  Úžasná sada

  Tato sada je zejména vhodná, pokud začínáte s roztahováním uší. Obsahuje vše, co potřebujete, takže se nemusíte starat o nákup něčeho jiného. Ale byla bych ráda, kdyby obsahovala průvodce a nemusela bych tak hledat informace na internetu. Celkově jsem ale velmi spokojená!

  Written by